Корзина
48 отзывов
Ромен Фрут
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

О нас

Компанія “Ромен фрут” ― це надійний постачальник плодово-ягідної продукції та посадкового матеріалу садових культур.

На ринку сільськогосподарських товарів ми працюємо багато років і за цей час зуміли виправдати довіру десятків тисяч клієнтів.

Асортимент нашої компанії досить широкий. Він включає ягоди суниці, малини, смородини, ожини, а також посадковий матеріал яблуні, груші, вишні, черешні, суниці, смородини, малини, ожини.

Наші саджанці чудово приживаються і дають великий врожай. Завдяки тому, що розсадник знаходиться на Півночі України, наш посадковий матеріал перевірений на сурові кліматичні умови даного регіону

Часті поїздки та співпраця з передовими садівничими господарствами Польщі, Голландії, Німеччини дають змогу щороку оновлювати сортовий асортимент ягідних культур, вивчати його у себе та рекомендувати для подальшого впровадження у виробництво.

Про якість нашої продукції Ви можете не хвилюватись. У нас є паспорт, який дає право на виробництво та реалізацію садівничого матеріалу плодових і ягідних культур. Щороку насадження господарства проходять перевірку на наявність шкідників та хвороб, на що видаються відповідні Акти.

Продаж саджанців проводиться всіма містами та регіонами України. Продукцію можна отримати безпосередньо на місці, або за допомогою транспортних компаній "Інтайм", "Делівері", "Гюнсел", "Нічний експрес", "Автолюкс", "Нова пошта". При цьому сума замовлення повинна складати не менше 200 гривень.

Підхід до кожного клієнта здійснюється індивідуально. Вас вислухають, зрозуміють, нададуть пораду та допоможуть в оформленні замовлення. Якщо у Вас немає досвіду в придбанні та посадці саджанців, наші фахівці проконсультують Вас з будь-якого питання і допоможуть підібрати оптимальне співвідношення за смаковими якостями і термінами дозрівання.

У нас діє накопичувальна програма знижок, тобто знижка залежить від кількості обраного вами товару. Вас приємно здивують ціни на продукцію та обслуговування.

 

Контактная информация компании Ромен Фрут

Самофалов Дмитрий romenfrut.com.ua
Ромен Фрут
Производитель
Торговая компания
Компания, предоставляющая услуги
УкраинаСумская областьРоменский р-н.с. Хмелев, ул.Роменская, 9а
dimasamofalov1983@gmail.comdimasamofalov+380675314596ТМ Ромен фрут11-50 человек
2009Фермерское хозяйство