Корзина
39 отзывов
Контакты
Ромен Фрут
+380979525776
+380500092271
Самофалов Дмитрий
УкраинаСумская областьРоменский р-н.с. Хмелев, ул.Роменская, 9а
dimasamofalov
+380675314596
Карта

Подвой косточковых "ВВА-1"

  • В наличии
  • Оптом и в розницу
  • Код: ПП-01

9 грн.

Минимальная сумма заказа — 200 грн.

Показать оптовые цены
грн.
В наличииПодвой косточковых "ВВА-1"
Купить
+380979525776
  • +380500092271
Купить
+380979525776
  • +380500092271
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Карликовый подвой российской селекции с открытой корневой системой толщиной 3-4 мм

Происходит от скрещивания. Кустарник или кустовидное деревце. Внешне оно похоже на вишню войлочную, но более сильнорослое. Листья морщинистые, снизу средневорсистые. Хорошо зарекомендовал себя в разных зонах садоводства. В России районирован раньше как подвой для сливы и персика, теперь как подвой для вишни войлоч-ной.

Приспособлен к тяжелым почвам, выдерживает переувлажнение, временное затопление. Отличается высокой зимостойкостью, в засушливых регионах требует орошения. Не устойчив к хлорозу и корневому раку. Поросли не образует. Хорошо размножается зелеными и одревесневшими че¬ренками, горизонтальными отводками. Совместим со сливой, алычой, абрикосом и персиком. По данным опытно-селекционной станции, обеспечивает привитым сортам более стабильное и почти на 90% выше плодо¬ношение, чем на сеянцах алычи.

Карликова підщепа абрикоса, сливи, персика, аличі з відкритою кореневою системою товщиною 3-4 мм
Клонові підщепи персика, сливи, аличі, абрикоса
ВВА-1 - карликову підщепу, гібрид мікровішні сивий (Microcerasus incana) і вишні повстяної (Cerasus tomentоsa). Виведений Єрьоміним Г. В. та Гавриш В. Ф. Добре сумісний з сортами сливи, аличі та персика. Виявляє несумісність розломно типу з абрикосом. Дерева кісточкових культур на цьому підщепі характеризуються скороплодностью і високою врожайністю. Довговічність щеплених дерев 12-15 років.
ВВА-1  стійкий до хлорозу, до нестачі вологи, погано переносить перезволоження грунту і затоплення. Коренева система добре розвинена, що забезпечує достатню якірних дерев. Морозостійкість коренів висока (-14-15 ° С), стійкий до кореневого раку і хвороб листа.
Пагони коричнево-зелені, які не розгалужуються, характерна ознака - лущення кори. Листя зморшкуваті, майже як у повстяної вишні, але світліші, опушення нижньої частини листа густе, білясте.
ВВА-1 добре розмножується зеленими живцями і горизонтальними відводками, задовільно - напівздеревілими і здеревілими живцями. На укорінених черешках зазвичай прокидається одна верхівкова нирка, утворюючи сильний неветвящійся втечу, що дуже зручно для проведення окулірування в розсаднику. Висаджені вкорінені живці добре підходять до окулірування і дають розвинені, з розгалуженою кореневою системою саджанці.
ВВА-1 - Карликовий підщепу, гібрид вишні повстяної (Cerasus tometntosa) і аличі (Prunus cerasifera), виведений Єрьоміним Г. В. та ін. Сумісність з усіма сортами сливи, абрикоса, аличі хороша, з персиком - задовільна. У південній зоні підходить тільки для зрошуваних ділянок, так як має знижену посухостійкість. Дерева на цьому підщепі скороплідні і урожайні, якірні хороша.
Стійкий до щільним грунтів і перезволоження, добре переносить тимчасове затоплення навіть в період вегетації (до 2-х тижнів). Надземна частина витримує морози до -40ºС, коренева система -15ºС. Нестійкий до кореневого раку і хлорозу.
ВВА-1 по більшості морфологічних ознак подібний з повсті вишнею. Розмножується зеленими, напівздеревілими і здеревілими живцями, горизонтальними відводками.
Информация для заказа
  • Цена:грн.