Корзина
39 отзывов
Контакты
Ромен Фрут
+380979525776
+380500092271
Самофалов Дмитрий
УкраинаСумская областьРоменский р-н.с. Хмелев, ул.Роменская, 9а
dimasamofalov
+380675314596
Карта

Саженцы можжевельника Козацкого (ЗКС) 3г.

Саженцы можжевельника Козацкого (ЗКС) 3г.
  • В наличии
  • Код: СЯ-012

130 грн.

Минимальная сумма заказа — 200 грн.

Саженцы можжевельника Козацкого (ЗКС) 3г.
130 грн.
В наличииСаженцы можжевельника Козацкого (ЗКС) 3г.
Купить
+380979525776
  • +380500092271
Купить
+380979525776
  • +380500092271
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Рослини з закритою кореневою системою діаметром 40-50  см, обємом горщика 1,5 л.

Ялівець козацький (лат. Juniperus sabina) - це вид сланких хвойних чагарників або невеликих дерев сімейства Кипарисові роду Ялівець, що досягають у висоту від 1 до 3 м. Іноді цей вид називають ялівець донський. Гілки цих рослин темно-зелені, густі, щільно лежать на землі і швидко укореняються. Чагарник активно розростається в ширину, утворюючи щільні зарості. Стовбури невеликих дерев (до 4 м заввишки) неодмінно зігнуті. Пагони ялівцю козацького отруйні, містять ефірне масло. Хвоя у Juniperus sabina двох типів: у молодому віці прямостоячий, голковидна, загострене на кінцях, синювато-зеленого відтінку з чітко визначеною серединної прожилкою; з віком хвоя стає лускатим. Хвоїнки розташовуються або супротивно в 4 ряди, або чергуються колотівками. При розтиранні хвоя і пагони видають різкий, характерний запах. Кора дерев у даного виду червоно-коричнева, відшаровується.

Деревина ялівцю козацького схожа за описом з деревиною ялівцю звичайного і володіє тими ж властивостями - міцна, але досить м'яка. Чудово обробляється ріжучими інструментами, зрізи виходять чистими і глянсуватими. В деревині рослин роду Ялівцевих відсутні смоляні ходи, тому її легко полірувати і покривати різними за складом барвниками.
Вироби, виготовлені з деревини ялівцю козацького, деформуються й розтріскуються дуже рідко. Торцеві сучковые розпили використовують при токарних робота, а коріння і гілки йдуть на виготовлення прикладних виробів (гачків для лову риби, кронштейнів, бондарних бочок, діжок для засолювання, кухлів для пива та квасу, глечиків для молока).

З-за яскраво виражених токсичних, отруйних властивостей сфера терапевтичного застосування препаратів з ялівця козацького обмежена. Переважно, мазі і настоянки, виготовлені з хвої, кори пагонів і цих дерев, використовують як зовнішній засіб. Наприклад, при облисінні, корості, лишай, парші, лишаї, гнійних виразках і бородавках. У гомеопатичних метою застосовують есенцію з молодих гілок для лікування сечокам'яної захворювань, при болісних менструаціях, порушенні менструального циклу і подагрі.

Гілки ялівцю мають різкий специфічний запах, що відлякує комах. У селах пагони цієї рослини було прийнято класти в білизняні шафи, використовуючи як вірний засіб від молі.

Завдяки своїм декоративним якостям, а також підвищеною посухостійкістю і легкої переносимості загазованості повітря ялівець козацький широко використовується в садово-паркових насадженнях, а також при складанні ландшафтних композицій. Широко застосовується для декорування укосів, кам'янистих гірок, на газонах і галявинах, як в одиночних, так і в групових посадках. Використовуються в якості почвопокровников, солітерів на тлі більш високорослих рослин і в альпінаріях.
Информация для заказа
  • Цена: 130 грн.